Výhody pre vás

60-ročná tradícia
V roku 1950 založil Frank McNamara Diners Club International a vydal prvý univerzálny platobný prostriedok - kreditnú kartu - na svete. V nasledujúcich rokoch sa geniálna myšlienka postupne rozšírila do celého sveta a v roku 1968 sa uskutočnila historicky prvá transakcia platobnou kartou v Československu, a to práve kartou Diners Club.

Cestovné poistenie
Exkluzívne cestovné poistenie je neoddeliteľnou súčasťou všetkých produktov Diners Club. Pre vás, ako držiteľa kreditnej karty Diners Club je automaticky k dispozícii cestovné poistenie s poistným krytím až do výšky 6 miliónov EUR, platné pre vás aj vašich spolucestujúcich.

Asistenčné služby
Komplexné asistenčné služby sú vám k dispozícii každý deň v roku, 24 hodín denne. Všetky centrá asistenčnej služby Travel Guard sú moderne vybavené a pracujú v nich  kvalifikovaní lekári, právnici a výkonný personál, komunikujúci v českom jazyku.

eLounge
Je platforma, prostredníctvom ktorej vás budeme informovať o všetkých novinkách a akciách, ktoré pre vás pripravujeme a zároveň ponúka mnoho ďalších možností a funkcií, so zámerom spríjemniť a uľahčiť vám používanie karty Diners Club.

Dodatková karta
K hlavnej karte máte možnosť získať dodatkovú kartu pre blízku osobu, za zvýhodnených podmienok.

Letiskové salóniky
Čakanie na svoj let si môžete spríjemniť v niektorom z viac ako 450 letiskových salónikov s najvyšším komfortom  na letiskách po celom svete.

Regus
Celosvetový neobmedzený prístup do viac ako 1 100 Regus business salónikov, ktoré vám ponúkajú ideálnu a flexibilnú infraštruktúru pre vaše business potreby.

Garancia bezpečnosti
V prípade krádeže alebo straty karty, nesie plnú zodpovednosť za škody spôsobené jej zneužitím spoločnosť Diners Club. Ak ste nahlásili jej stratu alebo krádež do 48 hodín, nenesiete žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie karty.

eAccount
Online prehľad o realizovaných transakciách a výpisoch k vašej karte Diners Club, alebo k dodatkovej karte vášho blízkeho, na základe vami zvolených kritérií.

Finančná nezávislosť
Medzinárodná celosvetová akceptačná sieť a operatívny prístup k hotovosti prostredníctvom rozsiahlej siete  viac než 805 000 bankomatov, pobočiek bánk a zmenární po celom svete s možnosťou čerpania vysokých limitov, bez viazanosti na váš bankový účet.

Hotline Diners Club
Každý deň v roku, 24 hodín denne, máte k dispozícii Hotlilne, ktorý je pripravený pomôcť, poradiť, či zodpovedať vaše otázky, týkajúce sa produktov Diners Club a ich využívania.

Garantovaná hotelová rezervácia
V prípade, že sa príchod do hotela, v ktorom máte rezerváciu oneskorí, garancia jej držania trvá až 48 hodín od plánovaného príchodu.

Bonusové body
Pri co-brandových kartách Diners Club ČSA a Diners Club Austian Airlines, získate za každých 8,30 € uhradených vašou kartou,  jeden bonusový bod v hodnote 5 míľ. Nazbierané míle môžete vymeniť za letenku.