You are here

Diners Club Vintage

Neopakovateľný štýl

 • Až 55 dní bezúročné obdobie, aj pre výbery hotovosti a prevody na účet
 • 2 000 – 20 000 EUR limit na karte
 • Jednu dodatkovú kartu podľa vlastného výberu
 • Služby ALL INCLUSIVE sú v cene ročného poplatku
 • Ročný poplatok za kartu 129 EUR

 

K získaniu karty Diners Club Vintage vedú 3 kroky
Formát: +421905123456

CAPTCHA
Opíšte prosím kód z obrázku

Odoslaním formulára a obdržaním balíčka nepristupujete k žiadnemu záväzku. Rozhodnutie, či si kartu aktivujete, je len na vás.

     

Vyplňte krátky formulár a požiadajte o balíček s kartou

Vyplňte a odošlite žiadosť o kartu priloženú v balíčku

Po schválení žiadosti o kartu dostanete aktivačnú SMS

Ak chcete vedieť viac o kreditnej karte Diners Club Vitage a získať prestížny platobný prostriedok s množstvom výhod a benefitov, vyplňte uvedený formulár a my vám zašleme nezáväzný kartový balíček s informáciami.

 

Karta so štýlovým designom

Jedinečný Vintage design vás upúta na prvý pohľad. S kartou môžete platiť štýlovo a bezpečne. 

Za každú platbu vám vrátime odmenu až do výšky 5 %

Plaťte svojou kartou u obchodníkov a my vám za každú platbu vrátime odmenu až do výšky 5 % v podobe bodov do vernostného programu Club Rewards®. Nazbierané body si môžete vymeniť za niektorú zo širokej ponuky vyše 350 značkových odmien.

Cestovné a úrazové poistenie do zahraničia pre vás a všetkých vašich spolucestujúcich

S kartou ste na svojich cestách do zahraničia krytý poistným krytím až do výšky 6 mil. €. Poistený ste vy aj vaši spolucestujúci, ktorí nemusia byť iba rodinní príslušníci. K dispozícii je vám na cestách do zahraničia aj 24/7 asistenčná služba, ktorá vám pomôže riešiť všetky nepredvídateľné udalosti v zahraničí.

Diners úver s bezkonkurenčnou RPMN 8,66 % p.a. pre každého

 

Na svojej karte mate automaticky k dispozícii službu Diners úver s najvýhodnejším úrokom medzi kreditnými kartami na Slovenku len 9,9 % p.a. a s bezkonkurenčnou RPMN 8,66 %. Pre čerpanie úveru nemusíte nič robiť. Stačí kartu použiť na nákup u obchodíka alebo si previesť peniaze na bankový účet. Diners úver môžete použiť aj na vyplatenie iných nevýhodných kreditných kariet či úverov. Výšku a počet splátok si určujete sami.

Dodatkovú kartu pre svojich blízkych

Umožnite aj svojim blízkym využívať služby Diners Club a jednu dodatkovú kartu podľa vlastného vyberu získate úplne bezplatne. Ak máte zájem o viac dodatkových kariet možete ich podľa typu karty získať za výhodný poplatok alebo aj bezplatne. Transakcie na dodatkových kartách sú preúčtovávané držiteľovi hlavnej karty, ktorý ich uhrádza spolu so svojimi transakciami, a umožňujú zbieranie bodov Club Rewards na karte hlavného držiteľa. Vyberte si k Vašej súkromnej karte dodatkovú kartu, ktorá Vám vyhovuje a zažiadajte si o ňu jednoducho, bez papierovačiek on-line na mojdiners.sk. Typ dodatkovej karty nemusí byť rovnaký ako typ hlavnej karty, nie je nutné preukazovať príjem žiadateľa, nakoľko limit kariet zdieľaný.

 

ČASTÉ OTÁZKY

Ako dlho platí poistenie?
Poistenie je platné 24 hodín denne na území celého sveta na zahraničnej ceste okrem územia Slovenskej republiky,krajinytrvalého bydliska poisteného,a to po dobu platnostikarty, pričom trvaniejednejzahraničnej cesty nesmie presiahnuť 90 dní. V prípade trvania jednej zahraničnej cesty viac ako 90 dní je poistenie platné po dobu prvých 90 dní od nástupu tejto zahraničnej cesty (prekročenie štátnych hraníc) vrátane. Počet ciest nieje obmedzený
Od kedy som poistený?
Poistné krytie začína okamihom prekročenia štátnej hranice Slovenskej republiky poisteným pri ceste do zahraničia, najskôr však v prvý deň platnosti poistenia. Poistné krytie končí okamihom opätovného prekročeniaštátnej hranice SR poisteným pri návratezo zahraničia.
Koľko spolucestujúcich môžem pripoistiť?
Počet spolucestujúcich osôb niejelimitovaný. Poisteniesavzťahuje na všetkyspolucestujúce osoby. ƒ Poistenie sa vzťahuje na držiteľa karty a všetky spolucestujúce osoby. Spolucestujúca osoba je každá osoba, za ktorú držiteľ karty aktivoval poistenie zaplatením nákladov na cestu vyššie uvedeným spôsobom a ktorá cestovalajednoznačnes držiteľom do spoločného miesta určeniav zahraničí. ƒ Poisteniesavzťahujev plnom rozsahu na maximálne 3 osobycestujúcespoločnes držiteľom karty. V prípade, ak poistnú udalosť utrpia traja a menej spolucestujúcich, majú nárok na rovnaký rozsah poistného krytia ako držiteľ karty. Ak je počet spolucestujúcich osôb, ktorým vznikla poistná udalosť, vyšší ako tri, poistiteľ zníži poistné plneniekaždému z nich v pomere,v akom jetriku skutočnému počtu spolucestujúcich.

 

Karta, ktorá Vám dá viac ako len možnosť platiť

 • najvyššia bezpečnosť - aj v prípade zneužitia karty vzniknuté škody na seba preberá Diners Club
 • využitie Fast/Priority Lane - rýchleho pruhu pri bezpečnostnej kontrole na letisku vo Viedni
 • eAccount - online prehľad o realizovaných transakciách, úhradách či výpisoch
 • Môj Diners -online svet držiteľov karty s rozsiahlou ponukou zliav a zvýhodnení na celom svete
 • bezplatná blokácia a aj vydanie náhradnej karty na  Slovensku na počkanie
 • exkluzívne filmové predpremiéry, akcie, súťaže a iné zvýhodnenia - aktuálne na Facebooku
 • vstup do viac ako 1000 letiskových salónikov najvyšším komfortom po celom svete - za poplatok

* Podmienky prepočtu bodov vo vernostnom programe Club Rewards® nájdete na Môj Diners.

*1 V prípade ak je Limit nižší ako Hotovostný limit, je maximálna výška Hotovostného limitu vo výške Limitu.