You are here

Global Vision®

Spojte výdavky so svojimi firemnými cieľmi prostredníctvom programu Global Vision. Všetky Vaše dáta o cestovných a reprezentačných výdavkoch sú bezpečne uložené v jedinom centralizovanom datacentre a sú k dispozícii online - kedykoľvek a kdekoľvek.

Získajte okamžitý prístup k záznamom o cestovných a reprezentačných výdavkoch svojej spoločnosti – a to až na úroveň jednotlivých položiek. Global Vision, integrálna súčasť firemného riešenia pre stredné a veľké spoločnosti, Vám umožní prezerať, spájať a analyzovať dáta už niekoľko dní po ich spracovaní, a to v menách, ktoré uprednostňujete. Zároveň Vám poskytuje informácie a prehľady, potrebné na udržanie zamestnaneckých výdavkov v súlade s firemnou politikou na vyjednávanie lepších cien s dodávateľmi alebo na vytváranie a dodržiavanie cestovnej politiky.

Automatizácia reportov

Reporty Global Vision si môžete nastaviť na pravidelnú frekvenciu automatického generovania a zasielania. Zvoľte si frekvenciu - denne, týždenne alebo mesačne podľa potreby a Global Vision Vám dodá potrebný report načas, pričom Vás na to upozorní e-mailom.

Pozrite si krátku demo verziu Global Vision tu