Diners Club Magazine

 

Má za sebou skvelú a náročnú sezónu, v ktorej dokázala, že patrí do svetovej špičky. Tenistka Dominika Cibulková si konečne vychutnáva pár dní zaslúženého oddychu. Ako obhajkyňa prvenstva síce na bratislavskom turnaji Ritro Slovak Open nesplnila očakávania, no aj napriek tomu svojich priaznivcov nesklamala. My sme s ňou strávili jeden z jej netenisových dní. Využila ho ako správna mladá dáma.

11.00 – 13.00 Dominika sa konečne poriadne vyspala a ako tradične s úsmevom dorazila do kaderníctva. Melír na jej vlasoch vraj treba bezpodmienečne dorobiť. Počas toho stihla, samozrejme, vybaviť telefonáty a tu je výsledok šikovnej kaderníčky....

13.15 – 14.45 Nakupovanie je relax a voľný deň naň ako stvorený. Okrem športovej bundy zaujal Dominiku obchodík s voňavými mydlami a šampónmi. Nové vlasy predsa potrebujú perfektnú starostlivosť.

15.00 Po nákupoch bol najvyšší čas ponáhľať sa do parlamentu. Dominikina mama je totiž poslankyňa a už dopoludnia si dohodli spoločnú kávu, keďže pani Katarína mala v Národnej rade ťažký deň. Jej dcéru však poznajú aj jej dobre naladení kolegovia poslanci Tomáš Galbavý a Peter Miššík, ktorí sa s ňou s radosťou odfotili.

15.30 Na kávu sa dámy Cibulkové vybrali do známeho nákupného centra. Po ceste stretla Dominika svoju kamarátku, s ktorou hneď dohodli večerný hokej. Potom si posedeli v príjemnej kaviarni, no slovenskú tenistku konzistencia jej kávy poriadne zaskočila.

17.00 Výmena tátošov. Mamina priviezla Dominiku domov, kde novopečená vodička presadla do svojej Alfy Romeo a išlo sa na hokejový duel Slovan – Poprad.

18.00 Hokej je rýchly šport, pri ktorom sa Dominika podľa vlastných slov nenudí, naopak, dobre zabáva.

Text: Zuzana HNÁTOVÁ
Foto: Jozef DUDÁŠ