Diners Club Magazine

 

Záhradné traktory AL-KO

Jedinečná konštrukcia postavená na extrémne robustnom rúrkovom ráme odolnom proti skrúteniu zaručuje maximálnu stabilitu a vynikajúce jazdné vlastnosti aj v ťažšom teréne. Komfort obsluhy zaručuje nízka nástupná plocha a dostatok priestoru pre nohy, nastaviteľné sedadlo, hydrostatická prevodovka s pohodlným ovládaním, otváranie zberného koša pomocou plynovej vzpery alebo elektrického ovládania, ako aj akustická signalizácia naplnenia zberného koša.

Špičkový model radu Powerline (T 20-102 HDE) je navyše vybavený displejom s počítadlom dní a hodín, ukazovateľom stavu nabitia batérie a palivovej rezervy a iných bezpečnostných funkcií. Až 15 modelov radu Comfort a Powerline s rôznymi výkonovými parametrami a stupňami výbavy sú dostatočnou ponukou pre každého záhradníka: šírka záberu od 74 do 102 cm s motormi od 1-valcových 11,5 PS až po 2-valcové 20 PS. Špeciálny rad pre lúky a ovocné sady tvoria traktory s bočným vyhadzovaním trávy. Rad Powerline je vybavený aj funkciou mulčovania bez nutnosti použiť náradie.

Vďaka jednoduchému nasadeniu mulčovacieho klina do vyhadzovacieho otvoru najemno pokosená tráva vypadáva ako prírodné hnojivo na trávnik. Xenónové svetlomety a elegantný a účinný predný nárazník modelov Powerline sú už len tou povestnou čerešničkou na torte týchto kvalitných a elegantných strojov, ktoré sa vyrábajú v Rakúsku. Vďaka koncepcii bohatého príslušenstva sa navyše z traktora AL-KO stane multifunkčný pomocník pre všetky ročné obdobia. Servisný a montážny stojan okrem toho umožňuje uskladniť traktor na minimálnom priestore v garáži.

NEWPAGE

 

ArtToWear

Kožené kabelky Bambas s ručne maľovanými výtvarnými motívmi si dámy obľúbili ako umelecké diela a zároveň praktický módny doplnok. Kabelky Bambas si dámy kupujú nielen na každodenné nosenie, ale zbierajú tieto výnimočné kúsky do svojej kolekcie art kabeliek. Na dennodenné nosenie si zväčša vyberajú abstraktné motívy na čiernej koži. Ak hľadajú niečo pre výnimočné príležitosti či do svojej zbierky, vyhľadávajú v novinkách najzaujímavejšie kúsky – kópie diel svetových maliarov, pestrofarebné maľby alebo fi gurálne motívy. Nezabúdame ani na pánov, ktorým ponúkame peňaženky, diáre či aktovky. Pánske motívy ponúkame od konzervatívnych cez športové (najmä golf, tenis, jachting) až po zobrazenia automobilových veteránov.

Bambas art bags sú kožené kabelky a doplnky výnimočné kvalitou a umeleckým spracovaním. Bambas nie je len značka kabeliek, je to meno zakladateľov fi rmy pána a pani Bambasových. Výrobe kabeliek a technike maľovania na kožu sa venujú viac než dvadsať rokov. Ateliér Bambas v súčasnosti zastrešuje viacero výtvarníkov, ktorí tvoria kabelky, peňaženky, manikúry a ďalšie kožené doplnky. Kabelky nevynikajú len výtvarnosťou, ale aj vysokou kvalitou remeselného spracovania a materiálov.

ArtToWear
Sedlárska 8
bratislava (centrum)
Tel.: 02 544 320 90
www. ArtToWear.sk

 

NEWPAGE

La Prairie na pomoc v boji proti známkam času
Rozjasňujúca emulzia Cellular radiance emulsion SPF 30

Obnovenie žiarivosti pleti a jej omladenie – to sú dve z hlavných úloh novej emulzie, ktorá využíva viacvrstvový prenosný systém tekutých kryštálov. Je výnimočne kompatibilná s pleťou a dokáže efektívne transportovať účinné látky do hlbších vrstiev pleti, čím sa zlepšuje jej pružnosť. Žiarivosť pleti zabezpečujú kremenné kryštály a odrážajúce pigmenty, ktoré fi ltrujú vonkajšie svetlo a zjemňujú dopad silného svetla na pleť. Tento účinok zintenzívňuje aj prítomnosť koloidného zlata, ktoré má na rozjasňujúce látky podporný hrejivý efekt. Vďaka vysokému ochrannému faktoru je emulzia vhodná na denné použitie. Na ošetrenie očného okolia ponúka Radiance Collection krém Cellular Radiance Eye Cream.

La Perla
Divina

Nádherná, nadčasová, zmyselná... Aj takto možno charakterizovať vôňu Divina z dielne La Perla. Je ženská, nezabudnuteľne krásna a stelesňuje mladosť a radosť zo života. Ovocná vôňa s kvetinovým nádychom pripomína čaro luxusnej talianskej záhrady. Flakón má jemné krivky, akoby bol vytvorený pre ženskú dlaň.

Bvlgari
Mon Jasmin noir

Vzácna a zahaľujúca esencia Mon Jasmin Noir je modernou interpretáciou čierneho jazmínu. Tvorcovia tejto vône vytvorili neobvyklú kombináciu vášnivých a jemných tónov, ktoré obklopujú sofi stikované kvetinové srdce. Všetky tóny vône sú žiarivé, kvetinové a mimoriadne ženské. Ukrytá je v interpretácii originálneho fl akónu vône Jasmin Noir, má však jemnejšie tvary a odlesky. Rafi novaná čierna stuha, ktorá zdobí hrdlo fl akónu, naznačuje koketnosť a temperament vône, ktorú ukrýva.

Aigner
Aigner |man|² revolutionary

Moderná a elegantná vôňa s luxusným charakterom je určená pre mladého, dynamického muža, ktorý miluje život, relax a dobrodružstvo. Rád skúša nové veci, mení realitu a spôsobuje revolúciu, vďaka čomu je príťažlivý a má čaro. Presne ako nová vôňa Aigner |man|² Revolutionary. Flakón s dominantným oranžovým nápisom presne vystihuje vôňu, ktorú obsahuje. Je jedinečný a nezameniteľný.

Ferrari
Black Shine

Novinka od Ferrari s názvom Black Shine prináša dokonalý štýl, dynamické tvary a podmanivú sviežosť, pričom odhaľuje vnútornú silu a energiu muža Ferrari. Elektrizujúci úvod vône je charakteristický citrusmi, srdce prináša akvatické a aromatické tóny, kým jej základ ponúka čistú, mužnú zmyselnosť v podobe ambry a vanilky. Flakón vychádza z pôvodného vzoru, dotvorený je elegantným tieňovaním v čiernej a striebornej farbe. Nadčasové farby poskytujú novej vôni Ferrari Black Shine unikátny minimalistický charakter a stelesňujú žiarivú osobnosť muža Ferrari.