Diners Club Magazine

MATIS
Réponse Jeunesse

Každá pleť, bez ohľadu na jej kvalitu, podlieha vplyvom času a prostredia. Novinka od MATI S s názvom Réponse Jeunesse, ktorej 2 až 3 kvapky postačia na to, aby si pleť zachovala svoj zdravý a mladistvý vzhľad, obsahuje dva inovačné komplexy. Longevity komplex s obsahom ryže a vínnej révy aktivuje syntézu proteínov dlhovekosti buniek, ktoré regulujú bunkový metabolizmus, čím sa spomaľuje proces ich starnutia. Ochranný komplex je kombináciou peptidov pôsobiacich proti glykácii a oxidácii, ktoré sú spúšťačmi starnutia pleti. Ochranný komplex zabraňuje tvrdnutiu kolagénových a elastínových vlákien a má antioxidačný efekt. Prípravok sa aplikuje ráno a večer pred nanesením krému, alebo sa zapracováva priamo do neho.

SALVATORE FERRAGAMO
Incanto Bloom

Incanto Bloom je žiarivá, prepracovaná a fascinujúca. Je zmesou kvetov grapefruitu a frézie, ktorá v srdci odkrýva rozvíjajúci sa buket lupienkov čajových ruží a kvetu Michelia Champaca. Vôňa je ukrytá v žiarivom bielom flakóne, ktorý je zdobený čiernymi a ružovými púpavovými kvetmi, ako aj uzáverom v tvare slávnej mašle Vara, jedným z najznámejších symbolov značky Salvatore Ferragamo. Je určená pre modernú a pôvabnú ženu z veľkomesta, ktorá miluje módu.

VAN CLEEF & ARPELS
Oriens

Orient, dlhoročná inšpirácia značky Van Cleef & Arpels, počas dlhého obdobia nikdy neprestal vplývať na tvorbu tejto značky, či už ide o šperky, alebo parfémy spojené s týmto menom. Van Cleef & Arpels spája luxusné vône a exkluzívne klenoty tým, že prenáša estetické hodnoty z kolekcií na flakóny, ale takisto prijíma inšpirácie aj z nesmierneho kultúrneho dedičstva Orientu, ktoré je pre značku také dôležité. Oriens je cyprusová, ovocná a kvetinová vôňa. Je to voňavá cesta Orientom okorenená šťavnatým červeným ovocím a jemnými lupienkami kvetov, ktoré jej dodávajú zmyselnú auru.

LACOSTE
Essential Sport

Lacoste predstavuje novú vôňu Lacoste Essential Sport, ktorá dopĺňa kolekciu Lacoste Essential. Prináša mužom pozitívnu energiu a posúva myšlienku voľnosti ešte ďalej. Prináša ľadovú sviežosť, ktorá povzbudzuje a posilňuje zmysly. Vôňu tvorí citrusový kokteil z ružového grepu, bergamotu a mandarínky. Pocit chladivej sviežosti je posilnený kombináciou zázvoru a hlbokých tónov pripomínajúcich zážitok z ponorenia do ľadovej vody. Priezračný sklenený flakón s charakteristickým krokodílom vyrytým na povrchu ukrýva ľadovomodrý odtieň vône. Celkový vzhľad balenia tvorí modernú podobu mladistvého, športovo ladeného imidžu značky.

 

JUVENA
Specialist Delining Serum

Napriek tomu, že vrásky sú prirodzeným prejavom starnutia pleti, boj proti nim sa stal realitou súčasnosti. Nové protivráskové sérum Specialists Delining Serum pôsobí proti týmto prirodzeným procesom. Podporuje činnosť kmeňových buniek, ktoré sú zdrojom sviežej pleti a zároveň chráni schopnosť jej obnovy. V kombinácii s jedinečným protivráskovým peptidom odstraňuje toto vysokoefektívne protivráskové sérum mimické linky, vrásky a upokojuje pleť. Výsledkom je hladšia, pevnejšia a rovnomernejšia pleť.

 

JUVENA Mastercure
Vytvorte sviežu, novú pleť len za štyri týždne

Vy a vaša pleť si zaslúžite len to najlepšie. Intenzívnu starostlivosť potrebujete najmä vtedy, keď pleť pôsobí unaveným dojmom, stráca žiarivosť a vitalitu. Vtedy je čas na intenzívnejšiu, špeciálnu starostlivosť. JUVENA of Switzerland uvádza nový prípravok MasterCure – účinný štvortýždňový program starostlivosti, ktorý vytvára sviežu, novú pleť. Pleťová kúra pozostáva z dvoch vzájomne pôsobiacich fáz. Prvá fáza dôkladne odstraňuje z pleti nečistoty a druhá fáza podporuje znovuobnovenie pleti. Za štyri týždne bude vaša pleť hladšia, pevnejšia a atraktívnejšia. Tajomstvo tohto revolučného prípravku spočíva v technológii SkinNova SC Technology*. Podporuje aktivitu vlastných kmeňových buniek, zdroja sviežej, novej pleti a chráni schopnosť jej obnovy. Intenzívne výťažky zo semien ibišteka a žeruchy v kombinácii s ďalšími zložkami prispievajú k výraznému zlepšeniu pleti. Výsledkom je hladká, hodvábne jemná pleť so žiarivým, sviežim vzhľadom.

JUVENA Rejuvenate & Correct,
Delining Tinted Fluid

Ľahký tónovaný fluid proti vráskam SPF 10 s ľahkou textúrou, ktorý pleti poskytuje prirodzený vzhľad a redukuje vrásky. Aktivuje a podporuje obnovu pleti. Zlepšuje jej kvalitu zvnútra:

  • poskytuje rovnomerné, prirodzené a ľahké krytie;
  • vypĺňa hlboké linky a vrásky zvnútra, čím ich minimalizuje;
  • dodáva pleti mladší vzhľad;
  • zachováva prirodzený vzhľad pleti;
  • chráni pred UV lúčmi;
  • po nanesení sa na pleti nevytvárajú záhyby.

Pleť je hustejšia a rovnomernejšia. Pôsobí žiarivo a mladistvo. KOMPLE X DELI NER ™ - stimuluje produkciu fi bronektínu, čím zlepšuje usporiadanie štruktúr spojivového tkaniva. Vrásky vypĺňa zvnútra.