Diners Club Magazine

 

Dokonalá starostlivosť, najvyššia odborná úroveň, uznávaný tím odborníkov so skúsenosťami z popredných svetových dentálnych centier a v neposlednom rade príjemné a priateľské prostredie. Taká je stručná charakteristika novovzniknutého stomatologického centra DENTLY. Jeho filozofiou je individuálny prístup ku každému z vás.

Tento pocit získate už pri prvej návšteve. „Kladieme na ňu veľký dôraz. Práve precízne vstupné vyšetrenie ovplyvní priebeh nasledujúcej liečby,“ vysvetľuje MUDr. Juraj Babčan. Po príchode do DENTLY vyplníte dotazník a absolvujete vstupné vyšetrenie spojené s konzultáciou. Zubný lekár si takto urobí prehľad o vašom celkovom zdravotnom stave. Tu sa vám naskytne priestor na vaše otázky. Nebojte sa pýtať. Od prvého kontaktu, informácií o vašom zdravotnom stave a vyšpecifikovaní vašich prianí sa odvíja dôverná spolupráca s cieľom zmeniť váš zdravotný stav k lepšiemu.

Konzultácia pomôže vám i lekárovi. Po kompletnom vyšetrení vyhotoví podrobný liečebný plán s ohľadom na vaše predstavy, a čo je najdôležitejšie – i vaše časové a finančné možnosti. „Je pre nás veľmi dôležité, aby naši pacienti boli s nasledovnými krokmi a možnosťami nielen oboznámení, ale aby im aj rozumeli. Každý pacient je iný a naším cieľom je „ušiť mu šaty na mieru“ tak, aby sa cítil maximálne príjemne,“ dodáva MUDr. Michal Alexejenko.

Preventívnou prehliadkou a následnou konzultáciou sa starostlivosť o vás iba začína. Komplexná dentálna hygiena, liečba kazov, bielenie zubov, protetika, estetická stomatológia, implantológia či chirurgia, to všetko sú stomatologické služby, ktoré DENTLY ponúka. „Bezbolestné ošetrenie zabezpečia najnovšie typy anestetík s okamžitým nástupom účinku a minimálnym rizikom nežiaducich účinkov,“ podotýka MUDr. Juraj Babčan. K efektívnym a estetickým riešeniam pomáhajú tímu lekárov DENTLY moderné technológie a postupy.

Z ich vysokej kvality, snahy znížiť intenzitu bolesti a čo najviac vám spríjemniť návštevu stomatologického centra budete mať dobrý pocit nielen vy, ale aj vaše ratolesti a starší členovia vašej rodiny. „Návšteva u zubára je pre mnohých často stresujúca. Snažíme sa urobiť všetko pre to, aby nepríjemné pocity zo zubárskeho kresla boli minulosťou,“ hovorí MUDr. Michal Alexejenko. DENTLY je pre všetkých. Určite vás poteší, že tu nájdete všetko pod jednou strechou! Mať možnosť absolvovať dentálnu starostlivosť od A po Z na jednom mieste je vskutku praktické a príjemné. V stomatologickom centre DENTLY cítiť, že bolo tvorené predovšetkým s úctou k vám – návštevníkom, s maximálnym dôrazom na vaše individuálne potreby.

DENTLY
Babčan & Alexejenko
Appolo II ., Prievozská 4/A
821 09 Bratislava
dently@dently.sk
02/5296 2697
0905 465 052
0903 245 663
www.dently.sk

 

Autor: Broňa Tarnócy
Foto: archív